Láska, partnerstvo a osobnosť v INDIÁNSKOM HOROSKOPE

Sokol (21. marca - 19. apríla):

* Sokol je zvedavý a milujúci slobodu"

Charakter: Sokol lieta v ideálnej výške, z ktorej má prehľad o všetkom. Niekedy mu to však nepomáha, lebo sa dostane raz na jednu, raz na druhú stranu. Bojuje rád aj vtedy, keď nie je o čo bojovať.

Láska: Sokol miluje svoju osobnú slobodu. Nie je preto ľahké pripútať si ho. Je však veľkým romantikom a milovanie s ním patrí k nezabudnuteľným zážitkom. Sokola láka vždy niečo nové a tak je to aj v láske. On sám si myslí, že si môže občas aj “odskočiť, ale jeho partnerka nie - veď on je to najlepšie, čo ona má.

Partnerstvo: So sokolom sa dá prežiť vytúžená láska a k sokolovi sa hodí veľa iných indiánskych znamení. Záleží len na tom, čo je pre oboch partnerov dôležité. Napríklad jeleň má veľa dobrých nápadov, sokol zasa veľkú životnú energiu a tak by spolu tvorili ideálny pár.

Bobor (20. apríla - 20. mája):

* Na bobra sa vždy môžete spoľahnúť!

Charakter: Bobor stojí nohami pevne na zemi. Jeho konanie má predovšetkým jeden cieľ - istota. Spontánnosť je pre neho cudzí pojem, radšej si všetko rozmysli trikrát. Často sa mu potom stáva, že premešká aj životné šance. Dôležité sú pre neho peniaze a majetok - nie preto, aby sa chválil, ale aby bol zabezpečený na horšie časy.

Láska: Bobor je v láske pôžitkár. Svojmu partnerovi je verný a nikdy ho nepodvedie. Niekedy to jeho polovička nemá ľahké, lebo keď nie je bobor ochotný pristúpiť na kompromis, nasledujú nekonečné hádky.

Partnerstvo: Keď sa stretnú dva bobry, je to síce dobrý základ, ale obaja sú rovnako tvrdohlaví. Ďateľ by bol pre bobra asi najlepším partnerom, pretože mu dokáže vrátiť toľko citu, koľko uňho nájde.

Jeleň (21. mája - 20. júna)

* Jeleň je bojovník s humorom a šarmom!

Charakter: Jeleň znervóznie, ak mu polhodinu nezazvoní telefón. Fáza pokoja mu spôsobuje telesné trápenie. Jeleň musí byť tam, kde sa niečo deje. Tu vyniká svojím šarmom a talentovane zabáva druhých. Nie je naozajstným bojovníkom, jedine v láske. Inak sa v pravú chvíľu stiahne. Často je povrchný, ale zato vždy šarmantný.

Láska: Kto sa pustí do vzťahu s jeleňom, bude mať čo robiť, aby ho priviedol späť domov. Keď sa mu totiž naskytne možnosť nadviazať novú známosť, určite si túto šancu na horúcu aféru nenechá ujsť. Jeleň neprejavuje hlboké city a preto, kto ich potrebuje - ruky preč.

Partnerstvo: K jeleňovi sa najlepšie hodí jeleň. Môže to byť zábavný vzťah plný dobrodružstva a romantiky, ale táto láska ostáva vždy povrchná.

Ďateľ (21. júna - 21. júla)

* Láska je pre ďatľa najdôleži
tejšia!

Charakter: Ďateľ pôsobí ako neprístupný a kým ukáže svoje pocity, prejde veľa času. Nazrieť za jeho “fasádu” dovolí len tomu, komu dôveruje bezvýhradne. Ďateľ je veľmi náladový a dokážu ho vyviesť z miery aj nepodstatné maličkosti.

Láska: Láska nie je pre neho hra, ale to najdôležitejšie na svete. Keď nájde svojho ideálneho partnera, nepozerá sa napravo ani naľavo. Správa sa k nemu veľmi dobre a rovnakú obetavosť očakáva od neho.

Partnerstvo: Ďateľ sa dobre hodí k hadovi, lebo ich láska je hlboká, vášnivá a erotická ešte lepšie sa však hodí k vlkovi.

Losos (22. júla - 21. augusta)

* Losos je všade hviezda!

Charakter: Losos rozdáva rád a veľkoryso, ale nie zadarmo. Ako odmenu očakáva chválu a žiadnu kritiku. Vždy chce byť stredobodom pozornosti a beda tomu, kto sa ho o túto pozíciu pokúsi pripraviť. Rád ukazuje svoje sebavedomie a často sa stáva povýšeneckým Vždy vie, čo je pre neho a pre druhých to najlepšie.

Láska: Keď sa losos zamiluje, udáva v láske také tempo, že len málokto mu stačí. Často sa prejavuje ako impulzívny typ, čo vystraší najmä citlivejšie povahy.

Partnerstvo: Dva lososy k sebe nejdú, ideálnym partnerom je jeleň, ktorý mu prenechá tempo a bude si vážiť jeho životnú silu.

Medveď (22. augusta - 21. septembra)

* Medveď je romantický perfekcionista!

Charakter: Medveď nikdy nechce byť v strede pozornosti, radšej sa zúčastňuje práce v zákulisí. Má svoje ciele, ktoré plní podľa vypracovaného plánu. To najhoršie, čo sa mu pritom môže stať, sú prekvapenia a zmeny - tie ho dokážu vyviesť z rovnováhy. Medveď robí všetko svedomite a to očakáva aj od druhých. Keď robia niečo zle, nešetrí kritikou.

Láska: Jeho pocity sú hlboké a hlboko skryté v jeho vnútri. Len veľmi pomaly prejavuje svoju lásku a náklonnosť a nikdy ju nedokáže dať tak najavo, akoby chcel. Vášnivosť od neho očakávať nemôžete, ale zato vám dá veľa romantiky, nehy a stopercentnú spoľahlivosť v dobrých i zlých časoch.

Partnerstvo: Dva medvede sa k sebe nehodia, lebo ich láska by stroskotala na nedostatku citov. Sľubný je vzťah s ďatľom alebo bobrom.

Havran (22. septembra - 22. októbra)

* Havran je rodený diplomat!

Charakter: Keď sa dvaja hádajú, havran by nikdy nebol taký, aby sa im smial. Snažil by sa spor urovnať, lebo má rád harmóniu a je rodený diplomat. Ak objaví nespravodlivosť, musí zasiahnuť. Na svoj výzor dá havran veľa peňazí. Ľudí často posudzuje podľa zovňajšku a pritom nevidí charakter, ktorý sa skrýva vo vnútri.

Láska: Pri flirtovaní podáva špičkové výkony. Je dobre vycvičený a nedokáže žiť dlhšiu dobu sám. Aj keď sa nerád háda, je jeho ochota ku kompromisom obmedzená.

Partnerstvo: Ideálnymi partnermi sú pre neho losos, jeleň a sova.

Had (23. októbra - 22. novembra)

* Had je temperamentný, vytrvalý a verný!

Charakter: Had sa rád pozerá ľuďom pod kožu. Snorí, kým nezistí všetky tajomstvá. Je veľmi vytrvalý a svoj cieľ sleduje aj vtedy, keď to už nemá význam. Priatelia sa na hada môžu vždy spoľahnúť.

Láska: Aj v láske je had extrémny. Je plný citov a vášní. Keď nájde svojho ideálneho partnera, venuje sa mu v dobrom i zlom a je stopercentne verný.

Partnerstvo: Najlepšie sa k nemu hodí vlk - je citovo založený a plný porozumenia.

Sova (23. novembra - 21. decembra)

* Sova je slobodná, nezávislá a veľmi priama!

Charakter: Sova je na ceste hľadania väčšieho poznania. Keď ju preto niekto považuje za čudáčku, nerobí si z toho ťažkú hlavu. Práve naopak - snaží sa presvedčiť druhých o svojej pravde. Jej priamosť niekedy hraničí s netaktnosťou. Sova potrebuje veľa osobnej slobody.

Láska: Sova je vždy pripravená nadväzovať nové vzťahy. Keď sa vášnivo zamiluje, rozdáva svoj temperament. Ťažko sa vzdáva svojej slobody a preto sa nerada viaže. Pri prvom stereotype je pripravená odletieť.

Partnerstvo: Veľa citu spája sovu so sokolom, ale aj dve sovy by si spolu dobre rozumeli. Najsľubnejší vzťah má s havranom.

Hus ( 22. decembra - 19. januára)

* Hus cieľavedomá podľa svojho plánu
!

Charakter: Hus má pred sebou v každej oblasti svoj cieľ, podľa presného plánu sa krok za krokom snaží dosiahnuť svoj bod a priblížiť sa k nemu čo najviac. Namá veľa priateľov, ale tí, čo sú, sú spoľahliví.

Láska: Kto dobyje srdce husí, ten si môže gratulovať. Hus stojí vždy pri partnerovi, nech sa stane čokoľvek. Nepatri síce ku najlepším milencom, ale rada sa nechá nahovoriť na nové erotické hry.

Partnerstvo: Ideálnymi partnermi sú had a losos, prípadne aj vlk alebo ďateľ.

Vydra (20. januára - 18. februára)

* Vydra rada bojuje, smeje sa a pomáha!

Charakter: Vydra sa začne búriť, keď zbadá, že sa používa dvojaký meter. Potom sa z nej stáva revolucionár, ktorý chce zmeniť svet. S priateľmi drží vždy za jeden koniec a tam, kde môže, pomôže aj s poslednými silami. Jej plány sú veľké a odvážne.

Láska: Láska s vydrou funguje len vtedy, keď sú obaja naladení na rovnakú vlnu. Vo vzťahu pre ňu nikdy nie je najdôležitejší sex. Potrebuje slobodu, ale keď sa cíti dobre, je pozorná a nežná.

Partnerstvo: Vydra si dobre rozumie s havranom, ale aj s jeleňom. Pozor na sovu!

Vlk (19. februára - 20. marca)

- Vlk je dobromyseľný jasnovidec!

Charakter: Niekedy máte pocit, že vlk vie čítať myšlienky. Opačne je to však nemožné, lebo vlk starostlivo zakrýva svoje vnútro. Najlepšie sa cíti v kruhu priateľov a občas musí byť sám, aby prišiel na nové myšlienky. Jeho dobromyseľnosť mnohí zneužívajú.

Láska: Vlk miluje až po dôkladnej skúške, potom sa však zamiluje navždy. Kto si získa jeho srdce, bude šťastný, pretože vlk vie, čo druhý potrebuje. Jeho intuícia mu pomáha pri plnení tých najtajnejších želaní. Koho vlk miluje, toho chváli do nebies.

Partnerstvo: Najpevnejší zväzok si vlk dokáže vybudovať s ďatľom, ale ani dvaja vlci nie sú najhorším párom.