Čo prezrádza tvár

Už starí čínski filozofi boli presvedčení, že tvar tváre prezrádza veľmi veľa o vnútornom svete človeka. Podľa nich existuje osem typov tvári. Vezmi si do rúk zrkadlo a urči, ku ktorému typu patríš a čo o tebe prezrádza tvoja tvár. A nakoniec, je to celkom dobrý tip, ako lepšie spoznáš ľudí vo svojom okolí!

Tvár mesiaca: Okrúhle kontury. Pery, nos aj linka očí mávajú tiež okrúhly tvar. Dobrosrdečná, šikovná tvár takéhoto človeka často zmätie ľudí, že majú pred sebou úplne naivného človeka. Zdanie však klame! Človek s tvárou mesiaca je inteligentný, zdvorilý v komunikácii, je dobrý obchodník. Jeho nedostatok - sklony k obezite.

Tvár kovu: Hranaté kontury. Obrysy líc a brady ma veľmi výrazne. Najdôležitejšie vlastnosti: priamočiarosť, tvrdosť charakteru, neuveriteľný cit pre spravodlivosť. Takýto človek dokáže majstrovsky skrývať svoje pocity za masku prísneho charakteru. Úspešní bývajú v politike a justícii.

Tvár nefritu: Úzka tvár s jemnými črtami a rovnomerne sa zaostrujúcou bradou. Za jemným vonkajškom takéhoto človeka sa skrýva nepoddajnosť myšlienok a húževnatý charakter. Jeho detstvo a mladosť bývajú často neľahké, čo upevňuje ich neuveriteľné chcenie byť úspešný v živote.

Kráľovská tvár: Všetky časti tváre sú rovnomerné, bez akýchkoľvek dominancií. Človek s kráľovskou tvárou sa v živote podarí hádam všetko. Magicky k sebe priťahuje druhých ľudí. Vrodené vlastnosti vodcu mu však často zabraňujú nadväzovať skutočné priateľské vzťahy.

Tvár ohňa: Podlhovastá tvár so širokým čelom a úzkou bradou. Človek “ohňa” je obdarený energiou a ctižiadostivosťou. Kariéru často začína veľmi skoro. Bohužiaľ, neveľmi sa mu darí v priateľských a ľúbostných vzťahoch, pretože “ohnivý” človek sa často mýli v ľuďoch.

Tvár zeme: Čelo je v porovnaní s bradou užšie. Úspech a sláva sa môžu stať osudom takéhoto človeka. Má schopnosť vybrať si najvhodnejší moment na dosiahnutie svojich cieľov. Je neobyčajne aktívny, činorodý a spoľahlivý.

Tvár múru: Široká tvár s okrúhlou bradou. Takýto človek realizuje v živote iba svoje idey. Nikdy sa nedá obmäkčiť a v hneve sa nepozerá okolo seba. Ťažko sa s ním niekto spriatelí.

Tvár vody: Široké čelo a výrazné obočie, brada je trochu užšia a viac okrúhla. Človek tohoto typu je neobyčajne vnímavý k najrozmanitejším vedomostiam. Môže byť výborným moderátorom talkshow, alebo učiteľom. Veľmi rýchlo sa nadchne a to aj v láske, ľahko a bez problémov sa zoznamuje s ľuďmi a má veľmi veľa priateľov...